Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, vücudun belirli bölgelerindeki yağların hedeflenerek azaltılması veya şekillendirilmesi amacıyla yapılan prosedürlerdir. İnsanlar genellikle kilo verme çabalarına rağmen belirli bölgelerdeki yağların dirençli olabileceğini fark ederler. Bu nedenle, bölgesel zayıflama prosedürleri, kişinin istenmeyen yağ birikimlerini hedef alarak daha şekilli bir vücut profili elde etmeye yardımcı olabilir.

Liposuction

Yağ miktarının vücuttan giderilmesi ve bunun sağlıklı bir şekilde vücuda tekrar kazandırılması için uygulanan cerrahi yönteme liposuction denmektedir.

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz, bireylerin vücudunda oluşan bölgesel yağ dokularının giderilmesi için uygulanan bir çeşit bölgesel zayıflama yöntemidir.

LPG

LPG bir cihaz olup genellikle selülit gidermek için kullanılır. Sadece selülitlerin giderilmesi için değil aynı zaman da bölgesel yağ birikimlerinin de azalmasında yardımcı olmaktadır.

G5 Masajı

Günümüzde hem kadın bireylerde hem de erkek bireylerde sıklıkla görülen selülit sorununun giderilmesi için kullanılan tekniklerden biridir.

EMSLIM

EMSLIM bilindiği üzere bireyin vücudunda bulunan kasların uyarılmasını sağlayarak kas oluşumuna yardımcı olan bir cihazdır.

Karboksi Uygulaması

Bireyler vücudunda bulunan fazla yağlardan rahatsızlık duymaktadır. Bu durum bireye hem rahatsızlık verir hem de sağlık sorunlarının oluşmasına neden olmaktadır.

RadyoFrekans

RadyoFrekans uygulaması, bireyin derisinde oluşan kırışıklık, sarkıklık ve yaşlılık izlerinin tedavi edilmesinde etkili bir yöntemdir.

Lenf Drenaj

Bireyin vücudunda biriken özemin azaltılmasında, bölgesel incelmede, selülit gidermede ve vücudun daha sıkı bir hale getirilmesi için uygulanan ve bireyler tarafından tercih edilen bir işlemdi.