Estetik Dermatoloji

Estetik Dermatoloji

Estetik dermatoloji alanında kullanılan birçok farklı prosedür bulunmaktadır. Estetik dermatoloji, kişilerin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayarak özgüvenlerini artırabilir ve gençliklerini korumalarına yardımcı olabilir. Ancak, her prosedürün riskleri ve yan etkileri olabileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, estetik dermatoloji prosedürlerini uygulayacak bir uzmana danışmak ve bireysel ihtiyaçlarınızı değerlendirmek önemlidir.

Lazer Epilasyon

Kalıcı olan lazer epilasyon tedavisi bireye hiçbir ağrı ve acı hissi vermeden istenmeyen tüylerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

İğneli Epilasyon

Lazer epilasyonunun bir çeşit türü olan iğneli epilasyon istenmeyen tüylerin giderilmesi için uygulanan bir tedavi türüdür.

Akne Tedavisi Estetik

Bireylerin genellikle yüz çevresinde oluşan akneler, zaman içerisinde tekrar ederek çıkmaktadır. Sadece yüz çevresinde değil aynı zaman da vücudun herhangi bir bölgesinde de meydana gelebilir.

Akne Skar Tedavisi

İrili ufaklı olacak şekilde meydana gelen akneler, sadece ergenlik çağındaki bireylerde değil aynı zaman da yetişkin bireylerde de görülebilmektedir.

Kılcal Damar Tedavisi

Kılcal damarlar, diğer damar türlerine göre daha üst yüzeyde olduğu için kendisini görmek mümkündür.

Damarsal Ben Tedavisi

Damar beni bilinen bir diğer ismi ile hemanjiom olarak da bilinmektedir. İsminden anlaşıldığı üzere damarsal benler, damar açısından yoğun bir yapıdadır.

Siğil Tedavisi/Molloscum Tedavisi

Ciltte kabartı şekilde meydana gelen molloscum siğile benzemektedir. MKV virüsünün etkili olduğu bu hastalık birçok bireyde görülmekle beraber sık rastlanan enfeksiyondur.

Ameliyatsız Cilt Germe

lerleyen teknolojik gelişmeler sayesinde cilt germe işlemini ameliyat olmadan gerçekleştirmek mümkündür.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Çenenin alt kısmında meydana gelen yağ birikimi bireyin yaşı ilerlediği zaman sarkma ve kırışık halini almaktadır. Gıdı bölgesinin gevşemesi sonucu birçok birey bundan rahatsız olur.

Gıdı Lazer Liposuction

Hem kadın bireylerde hem de erkek bireylerde meydana gelen yağ birikimi, bireyin çene altında olan gıdı dediğimiz bölgede de oluşmaktadır.

Cilt Rejuvenasyon

Birey yaş almaya başladıktan sonra uzun zaman çevresel faktörlere maruz kalındığı için cilt yaşlanmaya başlamaktadır.

Lazerle Ben Alma/Lazerle Nevüs Eksizyonu

Lazerle ben alma işleminde birey herhangi bir ağrı ve acı hissi hissetmeden ben aldırma işlemi yapılabilmektedir.

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu ile kaşın sahip olduğu görünüm değiştirilir. Kaş daha hacimli ve hoş bir görünüme kavuşur.

Lazerle Çatlak Tedavisi

Hem kadın bireylerde hem erkek bireylerde meydana gelen cilt çatlakları vücut görüntüsünü bozarken bireyin özgüveninin de düşmesine sebep olabilmektedir.